دوشنبه, 27 آبان 1398
رو عنوان : شهردار ساوه عنوان کرد
عنوان : ارتقای روشنایی در فضای شهری عامل مهم در افزایش امنیت شهروندان
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ 
ساعت : ۹:۵۶:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار ساوه گفت: ارتقای روشنایی در فضاهای عمومی شهر موجب احساس امنیت بیشتر شهروندان شده و سرزندگی و پویایی شهر را به دنبال خواهد داشت.

مهندس سید مهدی حسینی در حاشیه بازدید حيدری تفرشی معاون پارلمانی صنعت برق كشور از کمربندی شمال شهر، پیاده راه امام(ره) و خیابان فردوسی ساوه، گفت: ارتقای روشنایی شهر و زیبا سازی مبلمان و منظر شهری باعث امنیت و آسودگی خاطر شهروندان و تمایل بیشتر آنان برای پیاده روی در شهر می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این موضوع مهم سال ها در شهر ساوه مغفول مانده بود، شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره پنجم تلاش می کند تا پایان این دوره نسبت به تغییر و تحول و زیباسازی مبلمان شهری اهتمام ویژه داشته باشد.

مهندس حسینی گفت: در جلسه و بازدید حيدری تفرشی معاون پارلمانی صنعت برق كشور مباحث زیباسازی مبلمان شهری، توسعه روشنایی معابر سطح شهر و بلوارهای احداثی، ساماندهی شبکه هوایی برق هسته مرکزی شهر و کانال تاسیسات بازار ساوه با حضور فرماندار، نماینده مردم و مهندس  اله داد مدیرعامل توزیع برق استان مرکزی  مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در نهایت این بازدید و جلسه موارد ذکر شده فوق در شهر ساوه با حمایت وزارت نیرو بصورت مشارکتی با شهرداری با نسبت سهم 50 درصدی جهت تامین هزینه های مربوطه، مورد توافق قرار گرفت.

شهردار ساوه افزود: امیدواریم این اقدام مشترک شهرداری و وزارت نیرو باعث افزایش رضایتمندی بیشتر شهروندان گرامی و ایجاد زیرساخت های مناسب جهت زیباسازی ساوه  و جذب سرمایه گذاری در شهر باشد.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0