سه‌شنبه, 26 تير 1397
عنوان : فعالیت گسترده حوزه خدمات شهری شهرداری ساوه در استقبال از نوروز
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ 
ساعت : ۸:۱۴:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فعاليت گسترده حوزه خدمات شهري  شهرداري ساوه در استقبال از نوروز

به گزارش نارستان، "محسن مددي" سرپرست حوزه خدمات شهري شهرداري ساوه از آغاز فعاليت گسترده اين حوزه  در طرح استقبال از بهار خبر داد و گفت: در راستاي نظافت و آراستگي محيط زندگي در آستانه سال نو شهرداري در قالب برنامه‌هاي خدمات شهري  با بسيج تمام نيروها و امکانات طرح استقبال از بهار را اجرا مي کند .

وي با بيان اينکه  تمامي برنامه هاي شهرداري از ابتداي اسفند بر اساس  طرح استقبال از بهارانجام شده است، تصريح کرد: مهندس حسيني شهردار ساوه نيز همواره در  ارائه خدمات  براي اجراي طرح هاي استقبال از بهار و بهبود منظر شهري تاکيد دارد لذا ده ها طرح ويژه توسط حوزه خدمات شهري در استقبال از سال نو  اجرا خواهد شد‌ .

مددي تصريح کرد: طرح استقبال از بهار در راستاي ارائه خدمات سفر به منظور پاکسازي معابر و منظر شهر، افزايش کنترل و جمع آوري سد معبر، پاکسازي و حذف زوائد فيزيکي صورت مي پذيرد که در نخستين گام در جهت زيباسازي شهر اقدام به کاشت گل و گياه فصلي در ميادين و بلوارها کرديم تا نماي شهر سبزتر از هميشه باشد .

وي بررسي نوررساني بلوارها، آماده باش  نيروهاي سازمان آتش‌نشاني، آماده سازي بروشور و دفترچه راهنماي شهري، آماده سازي نمازخانه و سرويس بهداشتي، نصب سفره هاي هفت سين، هرس درختان و کاشت چمن، آماده سازي پارک ها و بوستان هاي سطح شهر، رفت‌ و روب معابر، کوچه‌ها و خيابان‌ها، شستشوي انهار و جوي‌ها، رنگ‌آميزي انهار و جداول و مبلمان شهري و  بکارگيري قسمت خدمات موتوري شهرداري براي جمع‌آوري نخاله‌هاي ساختماني از سطح شهر را بخشي از اين اقدامات عنوان کرد .

وي افزود: از شهروندان عزيز ساوجي نيز تقاضا داريم با مشارکت خود در نظافت محلات به ما در اين حوزه کمک کنند تا شهري پاک و زيباتر داشته باشيم .بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0